Par sīkdatņu izmantošanu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai varētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, nodrošināt tās darbību un funkcionalitāti. Aicinām iepazīties ar plašāku informāciju par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Tās ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, saglabā lietotāja iekārtā, lai identificētu pārlūkprogrammu un/vai saglabāto informāciju un iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatņu izmantošanu var atspējot vai ierobežot, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai pasargātu lietotājus no XSRF uzbrukumiem (vairāk lasi šeit), saglabātu sesijas datus un, lai iegūtu analītikas datus.

Google Analytics – Google Analytics sīkdatne katram tīmeļa vietnes lietotājam piešķir unikālu identifikatoru (UI), apkopo statistiku par to rīcību tīmekļa vietnē un seko, lai identificētu to visās ierīcēs, kuras tiek izmantotas, lai piekļūtu tīmekļa vietnei. Tīmekļa lapu iestatījumos Google Analytics reģistrētie dati ir anonīmi.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes, ja vēlaties. Jūs varat dzēst vai bloķēt sīkdatnes, bet tādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas var nedarboties pilnvērtīgi. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kas jau ir datorā, kā arī neļaut pārlūkprogrammai turpmāk pieņemt sīkdatnes.

Kā es varu atspējot sīkdatnes?

Ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, jūs tās varat bloķēt jūsu pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Tomēr tādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktas funkcijas šajā vietnē.Plašāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu populārākajās pārlūkprogrammās var atrast šeit: