Rehabilitācijai

Barboleta Līdzsvara platformas virsma ir veidota kā stabila virsma, paredzot, lai cilvēks ar vāji attīstītu līdzsvaru, vāju kustību koordināciju spētu stabili uz tās nostāvēt. Tādēļ izglītojošs un attīstību veicinošs process veiksmīgi notiek arī cilvēkiem, kuriem vērojiem kustību, kooridnācijas vai līdzsvara traucējumi, Tāpat līdzsvara platformu var izmantot dažādās pozīcijās, arī sēdoši cilvēki pie galda spēj darboties ar rokām.

Mērķis – veicinot acu rokas vai acu ķermeņa koordināciju, veicināt smadzeņu darbību.

Īpaši nozīmīgas līdzsvara platformas ir darbā ar veciem ļaudīm, pie smadzeņu deģeneratīvām saslimšanām. Pētījumu sadaļā ir iespējams iepazīties ar pētījumu, kas atklāj, ka vecie ļaudis veicot vienlaicīgas intelektuālas darbības ar kustību koordināciju un līdzsvaru, uzlabo savu īslaicīgo atmiņu.

Barboleta pieredze kopš 2017. gada atklāj, ka veicot iegaumēšanas procesu uz līdzsvara platformām, pieaudzis cilvēks spēj izgūt informāciju (piem.tālr.numuru) arī ilgtermiņā.

Barboleta piedāvā apmācības sociālajiem darbiniekiem, ergoterapeitiem, lai speciālisti šīs platformas varētu izmantot savā rehabilitācijas darbā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Vairāk skatīt sadaļā Apmācības